Red Dead Redemption 2 na PC v uniklém videu?

Včera se mimo jiné také na Youtube objevil zajímavý leak, a nebo hodně povedený fake. Berte tedy informace s jistou rezervou.

Jak je známo předchozí Red Dead Redemption vyšlo pouze pro konzole a současný díl není vyjímkou. A samotní Rockstar Games o PC verzi RDR 2 nikdy nevypustili sebemenší čárku. Přesto v PC verzi doufá velká skupina hráčů.
Vraťme se ale už k včerejšímu leaku.
Objevilo se video, které zachycuje Red Dead Redemption 2 hrané na PC. Ano na PC!
Video můžete zkusit přehrát, ale nevíme jak dlouho na Youtube tento reupload vydrží.

Ale uklidněme prvotní nadšení. Jsou tu dvě možnosti. Video bylo pravé od jednoho z betatesterů a nebo pravé nebylo a bylo docela pěkně zpracováno jako fake. Vidět tam totiž můžeme menu, změnu rozlišení a pár dalších položek hlavního menu i změny grafiky od nastavení kvality stínů až po kvalitu textur. Vše působí opravdu reálně a uvěřitelně. Ze samotného gameplaye však téměř nic.
Trochu překvapivě nás může těšit, že bylo video prvotním autorem velmi brzy smazáno. Rychlé smazání videa totiž může svědčit o tom, že na tom třeba něco pravdy bude. Kdo ví?
Možná tu máme předčasné Vánoce, o které by v podobě PC verze RDR 2 stálo opravdu hodně hráčů po celém světě. Musíme nicméně ještě počkat a třeba se brzy dozvíme něco víc. PC verze v dubnu 2019? To by se nám líbilo!

Mohlo by se vám líbit...