Red Dead Online v nadcházejícím týdnu?

Hi folks,

všichni nedočkavě čekáme, kdy se spustí beta Red Dead Online. V minulosti bylo ledabyle oznámeno, že se masivního volného online rozšíření dočkáme „někdy“ v listopadu tohoto roku a že další informace přijdou v nadcházejících týdnech. Nicméně místo jakýkoliv informací bylo vydání upřesněno na konec měsíce. Vyjde tedy RD Online v nadcházejícím týdnu? Nevíme. Možné ticho kolem vydání si vykládáme tím, že právě v těchto dnech probíhá akce Black Friday nebo se slaví svátek Den díkůvzdání. Tedy je reálné datum např. 28.11., kdy onen svátek končí? Nevíme. Co víme?

Red Dead Online spatří světlo světa jako beta, což znamená, že můžeme očekávat mnoho porodních bolestí a bugů (chyby ve hře), a tak vývojáři prosí o shovívavost. Přístup k online části budou mít všichni majitelé hry Red Dead Redemption 2.

Předpokládá se, že beta verze Read Dead Online bude veřejná – tzn. hráči, kteří nevlastní RDR2 se budou moci bety zúčastnit.

Co o Red Dead Online zatím víme?

 • online rozšíření se bude nacházet ve světě, které známe z RDR2. Tedy veškeré oblasti a mechanismy herního světa budou zachovány.
 • očekává se spousta problémů při spuštění, kdy vývojářský tým se těší na zpětnou vazbu svých fanoušků a těší se, že pospolu s komunitou se vytvoří něco opravdu zábavného a inovativního
 • pro následné aktualizace se vývojáři inspirují z toho nejlepšího z GTA Online, kdy chtějí spojit několik prvků do fungujícího tématického celku – vyprávění, hratelnost, módy a dodatečný obsah. To vše se dá očekávat již měsíc po vydání.
 • díky Ultimate edici máme jasno nad nějakým dodatečným obsahem pro majitele těchto edic – bonusový oblek, vzhled kempu Survivor, bonus k Rank systému, koně Black Chestnut Thoroughbred a volný přístup k dalším zbraním.

Uniklé informace

 • na webu rockstarintel.com redaktoři vyšťourali z oficiálních stránek screenshot, který by měl mít původ z úvodní sekvence Red Dead Online.

 • fanoušci se domnívají, že v úvodní misi půjde o únik z vězení (možná z povozu na obrázku) na základě trofeje z online části zvané „Breakout“
 • zjistilo se, že RDR2 obsahuje mapu Mexika, kdy fanoušci předpokládají, že bude využita pro potřeby Red Dead Online
 • větší šťouralové objevili z doprovodné aplikace RDR2: Companion, že budeme vlastnit kemp, kde bude naše útočiště a příležitost k ustájení koní, dopravníků, povozů a dalších našich „hmotných statků“
 • zmíněná aplikace by měla přinést užitek i k výdělku měny do online části pomocí hraní pokeru s ostatními hráči (přinejmenším organizace pokerových turnajů)
 • nebudete moci jen tak někoho odkráglovat. Když bezdůvodně zabijete jiného hráče, tak na vás bude vypsána odměna
 • svět by měl být dynamický po vzoru RDR2
 • měly by být součástí vedlejší aktivity např. hraní pokeru, pistolnické duely nebo závody na koních
 • herní režimy by měly být Revive and Survive, Money Grab a Battle Royal mód. Vedle toho se nesmí opomíjet na Free Roam missions, Free Roam Events a Persistent Posse (jednotlivé módy si představíme po vydání bety Red Dead Online)
 • vedle klasického PvP (hráč proti hráči) se taktéž spekuluje s PvE (hráči proti počítači/prostředí)

Nutno připomenout fakt, že po vydání RDR2 Rockstar Games informovali, že se na Red Dead Online pracuje na plné obrátky – dopisovali se mise, dotáčeli se cutscény, a tak musíme být trpělivý. Navíc není kam spěchat, osobně se mazlím s hrou tak moc, že jsem teprve ve čtvrté kapitole příběhu!

A tady se to pro nás s láskou peče, partners!

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *