Velká soutěž s RedDead.cz

Máme tu velkou vánoční soutěž s RedDead.cz! – soutěž již skončila!

Vyhrajte Red Dead Redemption 2 na PS4, oficiální trička a spoustu dalších cen!

Soutěž probíhá na webu RedDead.cz a současně také na naší Facebookové stránce, kde můžete vyhrát tričko a 3D kovové puzzle.
A co pro to udělat?
Dejte soutěžnímu příspěvku LIKE a napište do komentáře, kolikrát je na obrázku logo Rockstar Games?
👉 Nezapomeňte být FANOUŠKY a příspěvek můžete také SDÍLET 👈
25. 12. 2018 na facebooku vylosujeme prvního výherce oficiálního R* trička s plakátem. A 31. 12. 2018 výherce 3D kovových puzzlí. (Oba výherce vyhlásíme v jednom dni – 6. 1. 2019 na našem Facebooku.)
Za ceny do soutěže děkujeme společnosti Cenega Czech.

A jak vyhrát Red Dead Redemption 2 na PS4?

Zapojit se do soutěže je snadné! Odpovězte tady na webu správně na jednoduché otázky a jste ve hře! Ze správných odpovědí vylosujeme jednoho výherce, který získá Red Dead Redemption 2 na PS4, a to (31. 12. 2018) 6. 1. 2019. A zkrátka nepřijdou také ani další výherci, kteří získají oficiální odznáčky, tričko a plakáty. Tak Šťastné a Veselé!

Edit 6. 1. 2019: Zkontrolujte svoje emaily! Výherci byli kontaktováni. Všem gratulujeme!

Pravidla pro soutěž na webu a část soutěže na Facebooku:
Soutěže na webu reddead.cz se zůčastnit každý může pouze jednou. Hlavní výhra pouze pro občany s trvalým bydlištěm v České a Slovenské republice.

Soutěže na Facebooku se může zúčastnit každý, kdo má účet Facebooku, je starší 15 let a má trvalé bydliště v České republice nebo na Slovensku.
Každý soutěžící se může v rámci jedné soutěže zapojit pouze jednou a v rámci jedné soutěže má nárok jen na jednu výhru.
V případě důvodného podezření z podvodu nebo jiné nekalosti, můžeme soutěž ukončit či pozastavit nebo libovolně pozměnit.
Soutěž není žádným způsobem provozována, sponzorována nebo spojena s Facebookem a Facebook za ni neručí. Informace poskytnuté v rámci soutěže poskytuje účastník pořadateli, nikoli Facebooku.

V případě zapojení se do soutěže automaticky souhlasíte, že v případě výhry zveřejněníme vaše jméno, příjmení.

Organizátor soutěže nezodpovídá za ztrátu nebo poškození nebo nedoručení výher během poštovní přepravy. Organizátor soutěže taktéž neodpovídá za nedoručení soutěžních zásilek či za jakékoli technické problémy spojené se zasláním emailových zpráv. Organizátor si vyhrazuje právo kdykoli změnit podmínky soutěže, stejně tak jako výhry, soutěž odložit, přerušit či soutěž bez náhrady zrušit v době celého trvání soutěže, přičemž soutěžící nemá nárok na náhradu nákladů vynaložených na účast v soutěži.


Mohlo by se vám líbit...