Red Dead Online Beta: Early Access již zítra!

A je to tady! Red Dead Online Beta přichází!

Teď, kdy měl za poslední měsíc každý možnost prožít příběh s Arthurem Morganem a gangem Van der Linde v Red Dead Redemption 2, je čas spustit Betu Red Dead Online. Early access do Red Dead Online Beta začíná již zítra v úterý 27. 11. 2018, a plný přístup pro všechny v pátek 30. 11. 2018. Ale k termínům se ještě vrátíme.

Red Dead Online přináší něco zcela nového a zábavného i se zachováním klasických rysů multiplayeru. Red Dead Online se ale bude v průběhu času stále rozvíjet a vyvíjet.

Živý otevřený svět

Red Dead Online transformuje obrovskou a hluboce detailní krajinu, vesničky a města Red Dead Redemption 2 do nového živého online světa připraveného na více hráčů. Vytvořte a přizpůsobte si svou postavu, přizpůsobte své schopnosti tak, aby vyhovovaly vašemu stylu hry a vydejte se za nové hranice plné věcí a událostí, které můžete zažít.

Prozkoumejte svět Red Dead Online sólo nebo s přáteli. Vytvořte nebo se připojte k Posse, abyste mapu brázdili společně až se sedmi hráči; shromažďujte se kolem ohně v táboře; společně lovte nebo rybařte; návštivte rušná města; bojujte s nepřátelskými gangy a napadněte jejich úkryty; hledejte poklady; plňte mise a spolupracujte se známými postavami z pěti států; nebo bojujte proti jiným psancům, a to jak ve spontánních potyčkách, tak v duelech. Soutěžte s ostatními hráči nebo celými Posse v otevřených výzvách a mnohem víc.

V BETĚ hrají prim hráči

Aby se z Bety mohlo stát plnohodnotné Red Dead Online je zapotřebí aby hráči poctivě hlásili co se v Online nepovedlo a co se má opravit, předělat, doplnit v následujících týdnech a měsících. I proto je tu postupný systém zapojení hráčů.
Hlásit problémy a postřehy budete moci také na speciálním (a oficiálním) webu. Odkaz prozatím nemůžeme a nesmíme zveřejnit. Ale nebojte, vše se v čas dozvíte. Jinak samozřejmě nejlepším místem pro hlášení zůstává Support.

Kdy Red Dead Online poběží a kdy se budete moci připojit

  • Úterý 27. listopadu: všichni majitelé Red Dead Redemption 2: Ultimate Edition. Upozorňujeme, že hráči, kteří zakoupili fyzickou Ultimate Edition, musí znovu zadat kód z vaší Ultimate edice.
  • Středa 28. listopadu: Všichni hráči, kteří hráli Red Dead Redemption 2 v den vydání 26. října (řídí se podle údajů R*).
  • Čtvrtek 29. listopadu: Všichni hráči, kteří hráli Red Dead Redemption 2 mezi 26. a 29. říjnem (řídí se podle údajů R*).
  • Pátek 30. listopadu: všichni hráči, kteří vlastní Red Dead Redemption 2.

Red Dead Online Beta bude k dispozici všem, kteří vlastní Red Dead Redemption 2 na PlayStation 4 nebo Xbox One od pátku 30. listopadu. Při startu Red Dead Redemption 2 a při příchodu do hlavní nabídky uvidíte v pravé horní části „Online“.

Zůstaňte naladěni na zítra, kdy se dozvíte další podrobnosti o režimech Red Dead Online, hratelnosti apod.

 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *