R* rozdávají zlaté cihly do RD Online + patch 1.05!

Rockstar Games si váží trpělivých fanoušků, kteří dávají skvělou zpětnou vazbu vývojářům, a tak se hodlají štědře odměnit své komunitě.

Zlaté cihly (prémiová měna v RD Online)

Ti, kteří zapnou Red Dead Online do čtvrtka 20.12. dostanou darem 15 zlatých cihel (gold bars)! Odměna rotuje do světa od dnešního dne a do Vánoc by ji měli obdržet všichni hráči. Sledujte hlášku, která Vás na tuto odměnu upozorní po zapnutí RD Online.

Finanční odměna RDO$

R* chtějí odměnit všechny včasné hráče, kteří si předobjednali RDR2 nebo vlastní Special/Ultimate edici. Vlastníci Ultimate edice si přijdou na 1100$, majitelé Special edice na 200$ a ten, kdo si předobjednal základní edici obdrží 100$. Tato odměna přijde všem v pátek 21.12.!

Obchod

Do RD Online byl taktéž přidán obchod, kde si můžete dokupovat bonusový obsah za skutečné peníze. Pokud budete mít problémy s nějakou zakoupenou položkou, tak se neváhejte obrátit na https://support.rockstargames.com

Pokud budete chtít nahlásit nějaký bug, či jiný problém o kterém by měli vývojáři vědět, tak je neváhejte kontaktovat na adrese www.reddeadonline.com/feedback

Patch 1.05

S obsahem patche 1.05 nebyli vývojáři příliš sdílní, a tak pouze uvádí, že byla vydána všeobecná vylepšení pro lepší stabilitu hry a ukládání dat proti jejich zneužití.

Na co se můžeme těšit příště?

Pod tíhou tučné odezvy hráčů R* intenzivně pracují na dalších vylepšeních, které chtějí vypustit na světlo světa čerstvě po novém roce. Pracují na anti-griefing systému, kdy chtějí zamezit tomu, aby hráči se silnějším rankem terorizovali ty slabší nebo jinak znepříjemňovali ostatním hru. Dále se pracuje na nových funkcích, módech a na dalším hratelném obsahu.

Máme se na co těšit!

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *