Red Dead Redemption 2 se prodalo už 17 milionu kopií!

A konečně tu máme nějaká čísla. A jsou ohromující.
Společnost Take-Two zveřejnila, že se prodalo již 17 milionu kopií Red Dead Redemption 2! Ano, 17 milionů! Je to neuvěřitelný úspěch. Žádná jiná slova asi ani nelze použít. RDR 2 za první tři dny prodejů utržilo 725 milionů dolarů (což byl nejúspěšnější start v historii zábavního průmyslu) a dnes se dozvídáme, že Red Dead Redemption 2 za pouhých 8 dní prodalo víc kopií, než jeho předchůdce Red Dead Redemption za 8 let!
RDR 2 se tak za těchto několik dní od vydání distribuovalo již více než 17 milionu kopií hry. (Rozdíl mezi distribuovanými kopiemi a prodanými však nebude tak velký.)
Za 8 dní se tak RDR 2 prodalo cca 15 milionů kopií, a k dnešnímu datu je to tedy již více než 17 milionu kopií. Red Dead Redemption 2 je prostě obrovský trhák.

  • Pro porovnání – Red Dead Redemption, které vyšlo na PS3 a Xbox 360 se prodalo za 8 let 15 milionu kopií!

GTA V dále jede

Take-Two také zveřejnilo čerstvé údaje k GTA V, kterého se prodalo již více než 100 milionů kopií. RDR 2 jej pravděpodobně tímto tempem během dalších let dožene! 5 milionů prodaných kusů od letošního května je na 5 let starou hru hodně pěkné číslo.

Red Dead Online

Take-Two nezapomněli ani na další důležitou část RDR 2, o které ještě moc nevíme: Red Dead Online (v beta verzi). Podle vydavatele by Red Dead Online mělo být spuštěno nejlépe do konce listopadu. Existuje však možnost, že bude spuštění odloženo. Informace o spuštění, nebo odkladu by měly však být zveřejněny včas.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *