Red Dead Online update!

Přichází první update, který rozšiřuje obsah Red Dead Online od spuštění bety! Rockstar Games se taktéž nechali slyšet, že další updaty jsou za dveřmi!

Gun Rush

Jedná se o nový herní mód ve stylu battle royale, který pohostí až 32 hráčů. Ověříte si své schopnosti přežití, kdy váš úkol bude shromažďovat zbraně a náboje v ohraničené oblasti, která se bude zmenšovat. Tento mód můžete hrát sami nebo v týmu.

Další updaty již brzy!

R* přislíbily další módy – chtějí rozšířit škálu závodů a přidat Showdown mód. Mimo to přibude spousta nového oblečení a nějaké další emoty.

  • Daily Chalenges: ve hře budou rotovat denní výzvy, které by měly pokrýt všechny aspekty hry.
  • Law and Bounty Upgrades: brzy budou hráči dostávat bounty na sebe za sabotáže vůči ostatním hráčům. Budete se moci z takového postihu vyplatit, nicméně když budete příliš otálet, tak vám půjdou po krku lovci odměn ze všech států.
  • Parley Changes: Parley systém by se měl lépe spouštět, aby jste tak předešli kontaktu s agresivními hráči. Stejně tak systém Feuds, Posse Feuds a Leader Feuds pokud budete chtít terorizování druhými vyřešit „na férovku“.
  • Proximity-Based Player Blips: úprava vaší viditelnosti na mapě, kdy budete vidět pouze na krátkou vzdálenost. Tím se eliminuje situace, kdy by vás někdo šikanoval a monitoroval přes celý herní svět. Naopak hráč, který sabotuje ostatní bude mít viditelnost větší, aby ostatní měli větší přehled o agresivních hráčích a mohli je tak s dostatečným předstihem identifikovat. 

Co nás čeká v dalších měsících?

Rockstar Games pracují na více obsahu, který v průběhu roku chtějí do Red Dead Online dostat:

  • přidat další mise s Horley a Jessica LeClerk + další blíže nespecifikované mise
  • přidat do světa více dynamických událostí
  • přidat několik kompetitivních módů včetně Showdown Modes a závody
  • přidávat další zbraně a oblečení + další věci, které si ještě R* chtějí nechat pod rouškou tajemství.

Xbox hráči navíc obdrží koně Red Chestnut Arabian, Alligator Skin Ranch Cutter Saddle a High Roller Double-Action Revolver.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *