Red Dead Redemption 2 vyjde na PC!


Ano, je to tak. Dočkali jsme se! První hra ze série Red Dead vyjde na PC!
Oznámení přišlo nečekaně přímo od Rockstar Games, takže nejde o žádnou spekulaci, či únik. Datum vydání je stanoveno již na 5. listopad.

Red Dead Redemption 2 vyjde tedy 5. listopadu, a to se speciálními bonusy pro hráče, kteří si hru předobjednají v Rockstar Games Launcheru (od 9. října).
Ti, kteří si stáhnou Rockstar Games Launcher do 8. října, získají Grand Theft Auto: San Andreas zdarma.
Více detailů o Red Dead Redemption 2 pro PC přineseme příští týden.

První Red Dead na PC

První hra ze série Red Dead Redemption, která na PC vyjde – Red Dead Redemption 2 dostala oproti konzolové verzi řadu grafických a technických vylepšení pro lepší herní zážitky spolu s novými misemi Bounty hunting, úkrytů pro gang, zbraněmi a dalšími novinkami.

Red Dead Online na PC zdarma

Red Dead Redemption 2 na PC nabídne zdarma přístup do Red Dead Online, včetně všech již vydaných vylepšení a novinek pro konzole, včetně Frontier Pursuits a rolí – Bounty Hunter, Trader a Collector.

Výhodné předobjedávky na Rockstar Games Launcheru

Předobjednávky Red Dead Redemption 2 na PC se spouští 11AM ET 9. října exkluzivně v Rockstar Games Launcheru a to až do 22. října s omezenou akční nabídkou – dvou her od Rockstar Games ZDARMA Z TOHOTO VÝBĚRU:
Grand Theft Auto III
Grand Theft Auto: Vice City
Grand Theft Auto: San Andreas
Bully: Scholarship Edition
L.A. Noire: The Complete Edition
Max Payne 3: The Complete Edition

Předobjednávky z Rockstar Games Launcheru také obsahujují další výhodu – a to upgrade obyčejné verze hry na Premium Edici Red Dead Redemption 2, + možnost zakoupit také Speciální Edici a Ultimate Edici se slevou $20.

Předobjednávkové bonusy z Rockstar Games Launcheru obsahují:

  • Outlaw Survival Kit pro Story Mode
  • Válečného koně pro Story Mode
  • Mapu pokladů pro Story Mode
  • Peněžitý bonus pro Story Mode
  • 50 zlatých cihel pro Red Dead Online

Další předobjednávky

Red Dead Redemption 2 pro PC bude dostupný k předobjednání také v obchodě na Epic Games, Greenman Gaming, Humble Store, GameStop a dalších digitálních službách od 23. října s předobjednávkovým bonusem 25 zlatých cihel pro Red Dead Online. Red Dead Redemption 2 na PC bude dostupné také na Steamu ale až do prosince.

Red Dead Redemption 2 je v současné době dostupné pro PlayStation 4 a Xbox One a bude k dispozici již tento listopad pro Google Stadia.

9. října čekejte první screenshoty, minimální a doporučený HW a další podrobnosti.

Mohlo by se vám líbit...