Red Dead Online Beta: První velký update nyní vychází

Dnes vychází první velký update pro the Red Dead Online Beta, včetně nového gameplaye, zbraní a oblečení, oprav a vylepšeních, které komunita nahlásila.

Novinky ve hře – gameplay

Získejte zlaté nugety a XP za splnění nových denních výzev – Daily Challenges. Nové výzvy zahrnují všechny možné úkoly od stahování zvířat z kůže, až po hledání pokladů. V Player Menu uvidíte vašich 7 denních výzev, které se změní každý den. Za každou výzvu získáte odměnu ve formě nuget a XP, za splnění všech za den pak další bonusy.

Novinkou je také nový Free Roam Event – Fool’s Gold, kde hráči bojují o zlatou zbroj. Zabitím jejího nositele získáte body a samotnou zbroj. Potom začíná boj o přežití.

Další nové herní režimy přijdou do Red Dead Online Beta v nadcházejících týdnech. Čekají nás teď závodní – Target Races a přijdou další.

Nové jsou také rybářské výzvy – Fishing Challenges. Soupeřte s ostatními a ulovte více ryb než protihráč, ale nezapomeňte, jde o celkovou hmotnost úlovků a ne o kusy.

Brzy se také objeví tři nové režimy Showdown, kde hráči a týmy soutěží v získání a doručování pytlů, krádeží kořistí a samozřejmě bojích o přežití. Zůstaňte naladěni na další podrobnosti o Up in Smoke, Spoils of War a Plunder. S těmito novými režimy přijde série Featured Series.

Nové zbraně, oblečení a další

Nová brokovnice – Rare Shotgun s krásnou rytinou a ničivou palebnou silou je od dnešního dne na prodej v obchodech.
Již brzy se můžete těšit na další novinku – Evans Repeater – vysokokapacitní pušku, která je zničující na střední a daleké vzálenosti. Obě zbraně budou k dispozici prostřednictvím katalogu Wheeler, Rawson & Co. a u místních prodejců zbraní.

Update přináší také nové outfity, boty, kabáty, rukavice, klobouky, vesty a další oblečení. Najdete je jako vždy v katalogu u prodejce a dočkáte se také limitovaných kousků, které budou dostupné po omezený čas.

Nové reakce (emotes) najdete také v katalogu Wheeler & Rawson a přidáte je do Emote Wheel skrze Emote Wheel Management menu.

Novinky v herním světě

Aktualizovaný radar a viditelnost hráče: Snížili jsme viditelnost hráčů na delších vzdálenostech, takže se vaše umístění nebude zobrazovat ostatním hráčům. Minimalizujete pravděpodobnost, že budete mít na mapě více agresivních protihráčů, kteří po vás půjdou i přes půl mapy. To zahrnuje i omezení hlasového chatu – uslyšíte tedy je hráče v okolí. Příliš agresivní hráči budou zvýrazňováni na mapě. Pokud se váš styl hry stane nepřátelštější, bude vaše pozice v mapě (včetně vašich členů Posse) označena barevně a viditelná z dálky.

Dárky zdarma

Kromě nového obsahu zůstaňte naladěni na nové týdenní bonusy, ve formě těchto pěkných balíčků, které vám pomůžou vypořádat se s denními výzvami a dalšími probíhajícími dobrodružstvími v pěti státech. Vraťte se do Red Dead Online Beta kdykoli před úterkem 5. března a obdržíte zdarma dodávku zboží do vaší schránky ve vašem kempu (Camp Lockbox) nebo si ho vyzvedněte v post office.
Tento týden balíček obsahuje:

2x Potent Snake Oil
2x Potent Bitters
2x Potent Miracle Tonic
2x Horse Reviver
2x Potent Horse Stimulant
8x Poison Arrows
10x Explosive Slug

PS4 Early Acces

Od dnešního dne se hráči na PlayStation 4 mohou těšit na early access obsah: Jawbone Knife, nové oblečení a 3 nové reakce (emotes). V dalších týdnech se hráči PlayStation 4 dočkají speciální série (Special Series).

Mohlo by se vám líbit...